X
Back to the top

Hakkımızda

Lucky Ink Tattoo 1997'den bu yana Tüm Stüdyolarımız da, kaliteli ve uygun fiyatlı işler sunuyor.

Tüm sanatçılarımız, değerli müşterilerimiz için güvenilir ve hijyenik bir hizmet sunmak için dövme konusunda eğitimli ve sertifikalı dır.
Dövme sanatçılarımız, Etnik Dövmeler, Siyah ve Gri, old school, new school, Biyomekanik, Yazı, Portreler, Uzakdoğu, Medya / Çizgi Film ve Anatomik gibi farklı disiplinlerdeki tasarımlar için tüm Sanatçılarımız, tasarım ve ugulama konusunda eğitimli ve deneyimlidir. Hayalinizdeki tasarımı, güzel bir dövmeye dönüştürebiliriz. Kendi özel dövmenizi yaratmak için bizimle iletişime geçin.

Dövme Sanatçılarımız

team-member

Onur

Tattoo design/Artist

Lucky Ink Tattoo ve Piercing Stüdyolarının Kurucusu, 1997 yılından bu yana devam eden serüvenimiz, 2010 yılında izmir de dövme stüdyosu açma kararı aldık.
O günden beri siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için uğraşıyoruz.

ufuk4

Ufuk

Tattoo design/Artist

2006 yılında Lucky Ink Tatto ve Piercing Ailesine Katılarak gerekli eğitimi aldıkdan sonra halen Alsancak Merkez Stüdyomuzda Dövme Sanatçısı Olarak devam etmektedir.

özgür1

Özgür

Tattoo design/Artist

2002 yılında Lucky Ink Tatto ve Piercing Ailesine Katılarak gerekli eğitimi aldıkdan sonra halen Bostanlı Stüdyomuzda Dövme Sanatçısı Olarak devam etmektedir.

ilker

İlker

Tattoo design/Artist

1998 yılın da başlayan profesyonel sanat kariyerine 2018 yılı itibari ile akedemik kariyeri ile birlikte Alsancak merkez stüdyomuzda tasarım ve dövme çalışmalarına devam etmektedir.

öznur2

Öznur

Tattoo design/Artist

Dövemeyi bir tabu olmaktan çıkartıp , insanların kendilerini daha rahat ifade edebilecekleri bir araç olmasına yardımcı olmak.

Proses

  • Aklınızdakiler

  • Tasarım Süreci

  • Ücretlendirme

  • Uygulama

2011 yılında İzmir Alsancak ve bostanlı’daki stüdyolarımızda, Yalnızca dövmenin istediğiniz şekilde olmasını değil, sağlığınızı da önemsiyoruz . Bu yüzden; stüdyolarımızda kullanılan tüm ekipmanlar (boya potası, grip (tutacak) iğne vb.) tek kullanımlık olup dünya standartları kalitesindedir. Dövme öncesi ve sonrası, çalışılan ortam dezenfekte edilip hijyen kurallarına özen gösterilmektedir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

× Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.